Teknik Bilgisayar

İçeriğe git

Ana menü:


Teknik Destek himzetlerimiz;

Bilgisayar ve çevre birimlerinin onarım destek hizmetlerini vermekteyiz. Onarım destek hizmetleri sırasında yedekleme ve yedekten geri alma, arızanın oluşum raporu ve tekrarlanmaması için yapılması gerekenler raporu gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Bu konuda uzman personelimiz ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olmaya hazırız.


Sözleşmeli bakım hizmetlerimiz;

Bilgisayar, çevre birimleri ve ağınızda oluşabilecek sorunlar ile ilgili yıllık dönemler halinde yapılan bakım onarım anlaşmaları hizmetlerimizdendir. Bizce asıl olan arıza oluştuktan sonra hızlı çözmektense oluşmasına engel olacak önlemleri alarak sistemin sağlıklı çalışmasına zemin hazırlamaktır. Anlaşma başlangıcında ve periyodik dönemlerde yapılan kontroller ile raporlar hazırlanarak sorun olabilecek etkenler belirlenir.


Windows Sunucular için Hızlç ve Güvenilir Felaket Kurtarma,   Veri Koruma ve Sistem Taşıma çözümü
ShadowProtect ile iş sürekliliğinizi arttırırken Kurtarma Zamanınızı minimuma indirin. Yedekleme stratejilerinde,   bir sunucunun çözmesi durumunda iş sürekliliğini sağlayabilmek hayati önem taşır. ShadowProtect Server&rec sunucular için mümkün olabilecek en kısa sürede hızlı ve güvenilir felaket kurtarma ve veri taşıma sağlar.
Internet Kayıt tutma zorunluluğu

5651 sayılı Kanun ile ilgili web adresinde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Söz konusu yasal düzenlemeler log tutma ve yasak sitelere kullanıcılarının girmesini engelleme yükümlülüğüne uymayan kişi ve kuruluşlara para cezası öngördüğü gibi bu engellemeler olmadan yasa dışı işlemler gerçekleştiren kullanıcılar nedeniyle şirket sahipleri veya yöneticilerinin hapis cezası alma ihtimallerini de arttırmaktadır.
Sunacağımız çözümler internet kullanımınızı da yönetmenizi sağlayarak gereksiz internet trafiğini ortadan kaldıracak ve sizi dış saldırılara karşı koruyacaktır. Detaylı raporlama ile kullanıcıların internet kullanımı hakkında raporlar alabilecek bir altyapıya sahip olabileceksiniz. Konu ile ilgili alternatifli çözümlerimizi sizlere sunabilmek için bizlere vakit ayırmanızı tercih ederiz.

Teknik Bilgisayar Hizmetleri
Gümüşsuyu Mahallesi Kutlu Sokak No: 31
Beyoğlu / İstanbul
0 212 244 35 55
info@teknikbil.com.tr

[egservis.com]
İçeriğe dön | Ana menüye dön