【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur)

【即納】スポルティバ カタキ (Ocean / Sulfur)

【即納】スポルティバ カタキ (Ocean / Sulfur)

※商品画像に「サイズ交換」の記載がない商品はサイズ交換・返品はできません,予めご了承ください,【即納】 (Ocean / Sulfur) スポルティバ カタキ,【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur),La Sportiva Kataki クライミングシューズ,※保証は初期不良のみの対応となります

【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur)
【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur)
【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur)
【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur)

【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur) 【即納】 スポルティバ カタキ (Ocean / Sulfur) カタキ (Ocean / Sulfur) 【即納】 スポルティバ カタキ (Ocean / Sulfur) スポルティバ 【即納】 【即納】 カタキ スポルティバ (Ocean / Sulfur)

SHADOWPROTECT4

Main Content 2

Windows Sunucular için Hızlç ve Güvenilir Felaket Kurtarma, Veri Koruma ve Sistem Taşıma çözümü

 

ShadowProtect ile iş sürekliliğinizi arttırırken Kurtarma Zamanınızı minimuma indirin. Yedekleme stratejilerinde, bir sunucunun çözmesi durumunda iş sürekliliğini sağlayabilmek hayati önem taşır. ShadowProtect Server&rec sunucular için mümkün olabilecek en kısa sürede hızlı ve güvenilir felaket kurtarma ve veri taşıma sağlar.

İnternet Kullanım Kayıtlarını Tutma Zorunluluğu

Main Content 2

5651 sayılı Kanun ile ilgili web adresinde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Söz konusu yasal düzenlemeler log tutma ve yasak sitelere kullanıcılarının girmesini engelleme yükümlülüğüne uymayan kişi ve kuruluşlara para cezası öngördüğü gibi bu engellemeler olmadan yasa dışı işlemler gerçekleştiren kullanıcılar nedeniyle şirket sahipleri veya yöneticilerinin hapis cezası alma ihtimallerini de arttırmaktadır.

Sunacağımız çözümler internet kullanımınızı da yönetmenizi sağlayarak gereksiz internet trafiğini ortadan kaldıracak ve sizi dış saldırılara karşı koruyacaktır. Detaylı raporlama ile kullanıcıların internet kullanımı hakkında raporlar alabilecek bir altyapıya sahip olabileceksiniz. Konu ile ilgili alternatifli çözümlerimizi sizlere sunabilmek için bizlere vakit ayırmanızı tercih ederiz.

Android Market'in yeni şubesi Asus

Main Content 2

Yarım yılda 150 bin uygulama hacmine ulaşan Android Market, Türkiye'deki Android telefonlara bir bir ekleniyor. Son 6 aylık dönemde 150 bin uygulamanın eklendiği, AppStore'nin en dişli rakibi olan uygulama mağazası Android Market, Türk kullanıcılar için ASUS A10'da da yerini aldı.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarını Türkiye pazarında sunan ASUS, bugün itibariyle binlerce ücretsiz uygulamanın yer aldığı Android Marketi kullanıcıların kullanımına açtı. ASUS A10 kullanıcılarının faydalanabileceği Android Market'e dileyen kullanıcılar web sitesi üzerinden kendileri, dileyen kullanıcılar da ürünlerini ASUS Teknik Servis'e ücretsiz olarak göndererek, ücretsiz güncellemenin sağlanmasını talep edebiliyorlar.

Devamını oku...

Diğer Makaleler...

Sayfa 1 / 2

<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

【即納】スポルティバ カタキ (Ocean / Sulfur)