Hizmetlerimiz - Teknik Bilgisayar

İçeriğe git

Ana menü:
 
Bilgisayar ve çevre birimlerinin onarım destek hizmetlerini vermekteyiz. Onarım destek hizmetleri sırasında yedekleme ve yedekten geri alma, arızanın oluşum raporu ve tekrarlanmaması için yapılması gerekenler raporu gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Bu konuda uzman personelimiz ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olmaya hazırız.
   
 
 
Gelişen teknoloji ağ konusundaki çözümlerimizi de arttırmıştır. Artık uzak noktadaki ofislerinizle yada elemanlarınızla aynı ofiste gibi çalışmanız çok kolay hale gelmiştir. İntenet altyapısının da DSL teknolojisi ile beraber kesintisiz işleyişi kolaylaştırmaktadır. Bu kolaylık her ne kadar işimize yarasa da güvenlik konusunda bir takım sıkıntıları da beraberinde getirmektedir.
 
Kullanmakta olduğumuz telefon santrali, alarm ve kamera sistemlerinin de ağ üzerinden çalışabiliyor olması birçok fayda sağlamaktadır. Ofis içinden yada ofis dışından kameraları izleyebilir, alarm cihazına bağlanarak durum kontrolü yapabilir, IP telefon santralin sunduğu sayısız faydadan yararlanabilir hale gelebiliyoruz.
 
Bu kadar karmaşık bir yapıyı oluşturabilmek ve yönetebilmek uzmanlık gerektirmektedir. Güvenliği sağlarken işleyişi yavaşlatmamak, ağ içinde oluşacak çakışmaları önleyecek planlamalar yapmak ve kanal genişliklerini düzenleme konusunda ekibimizle yanınızda olmak isteriz.


 
TEKNİK BİLGİSAYAR ve Network
 
Şirketimiz, faaliyetleri arasına aldığı NETWORK uygulamalarında, 15 yıllık tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla bir çok başarılı çalışmaya imzasını atmıştır. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin tercihi olan LAN ve büyük ölçekli genis alanda haberleşme ihtiyacı duyan kurumlara sunulan WAN çalışmaları ile Türkiye'nin birçok bölgesinde bitirdiği başarılı projeleri ile kendini kanıtlamış köklü bir kurum olarak sizlere hizmet etmektedir.
 

 Anahtar teslim LAN/WAN çözümleri sunan TEKNİK Bilgisayar, ağ teknolojilerinin kurumunuza adaptasyonunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri de vermektedir. TEKNİK Bilgisayar teknolojiyi yakından takip ederek kullanıcılara know-how transferini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Bu amaçla sizden gelen talepler doğrultusunda eğitim/danışmanlık faaliyetleri düzenlemektedir.


Teknik Bilgisayar Hizmetleri
Gümüşsuyu Mahallesi Kutlu Sokak No: 31
Beyoğlu / İstanbul
0 212 244 35 55
info@teknikbil.com.tr

[egservis.com]
İçeriğe dön | Ana menüye dön