T eknik Bilgisayar 1998 yılında; Network ve Bilgisayar sistemleri, OEM malzemeleri, Ticari yazlımlar, Alt yapı dahil olmak üzere projelendirme, Destek ve Danışmanlık konularındaki bilgi ve tecrübelerini müşterilerimizin hizmetine sunmak ve "Sürekli Müşteri Memnuniyeti" sağlamak amacıyla kurulmuştur.

 

Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran Teknik Bilgisayar uzman ve eğitimli teknik kadrosuyla konusuna hakim, sunduğu ürün ve stok zenginliği, pazarlama ve teknik desteğiyle sektöründeki seçkin firmalar arasında yerini almıştır.

 

Faaliyetlerini kurumsal ve orta ölçekli firmalar üzerinde yoğunlaştıran firmamız, Satış, Pazarlama, Yazlım, Sistem Destek ve Teknik Servis departmanları ile gerek telefonda gerekse yerinde, problemlerinize hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

 

Firmamız, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Yıllık Bakım Sözleşmesine yönelmiştir. Bu sayede sistemlerin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlamakta ve teknolojik yeniliklere uyumunu kolaylaştırmaktadır. Müşterileriyle yaptığı özel anlaşmalar sonucunda belirlenen en kısa sürede arızaya müdahale etmeyi ve kesintisiz çalışmayı sağlamaktadır.

 

Sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, iş hayatında başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla

Teknik Bilgisayar

 

Murat Yeniocak