神棚セット 神棚 箱宮一社 10号

神棚 箱宮一社 10号 神棚セット

神棚 箱宮一社 10号 神棚セット

※注意※神棚を上下逆さまに持ち上げると正面ガラス板が外れてしまいますのでご注意ください,外  寸:42,■セット内容■,送料無料の神具付箱宮セット\n\n\n\n\n\n\n● 商品情報,内  寸:31(高)-26(巾)-3,2(巾)42,● サイズ,1(奥)cm,お祀りに必要となる神具7点セット、神鏡付,● 主要材,● 備考,神棚本体・神具セット(中)・神鏡2寸,1(高)×30,お社の埃汚れなどが付きにくい箱型の神棚です,箱宮一社 神棚 神棚セット 10号,東濃桧,正面のガラス戸は観音開きとなっており、扉下には神具を置くことのできる膳引出付,神棚セット 神棚 箱宮一社 10号,箱宮一社 10号 神棚セット,5(奥)cm

神棚セット 神棚 箱宮一社 10号
神棚セット 神棚 箱宮一社 10号
神棚セット 神棚 箱宮一社 10号
神棚セット 神棚 箱宮一社 10号
神棚セット 神棚 箱宮一社 10号

神棚セット 神棚 箱宮一社 10号 10号 神棚セット 神棚 箱宮一社 神棚セット 10号 神棚 箱宮一社 神棚 10号 神棚セット 箱宮一社 神棚セット 神棚 箱宮一社 10号

SHADOWPROTECT4

Main Content 2

Windows Sunucular için Hızlç ve Güvenilir Felaket Kurtarma, Veri Koruma ve Sistem Taşıma çözümü

 

ShadowProtect ile iş sürekliliğinizi arttırırken Kurtarma Zamanınızı minimuma indirin. Yedekleme stratejilerinde, bir sunucunun çözmesi durumunda iş sürekliliğini sağlayabilmek hayati önem taşır. ShadowProtect Server&rec sunucular için mümkün olabilecek en kısa sürede hızlı ve güvenilir felaket kurtarma ve veri taşıma sağlar.

İnternet Kullanım Kayıtlarını Tutma Zorunluluğu

Main Content 2

5651 sayılı Kanun ile ilgili web adresinde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Söz konusu yasal düzenlemeler log tutma ve yasak sitelere kullanıcılarının girmesini engelleme yükümlülüğüne uymayan kişi ve kuruluşlara para cezası öngördüğü gibi bu engellemeler olmadan yasa dışı işlemler gerçekleştiren kullanıcılar nedeniyle şirket sahipleri veya yöneticilerinin hapis cezası alma ihtimallerini de arttırmaktadır.

Sunacağımız çözümler internet kullanımınızı da yönetmenizi sağlayarak gereksiz internet trafiğini ortadan kaldıracak ve sizi dış saldırılara karşı koruyacaktır. Detaylı raporlama ile kullanıcıların internet kullanımı hakkında raporlar alabilecek bir altyapıya sahip olabileceksiniz. Konu ile ilgili alternatifli çözümlerimizi sizlere sunabilmek için bizlere vakit ayırmanızı tercih ederiz.

Android Market'in yeni şubesi Asus

Main Content 2

Yarım yılda 150 bin uygulama hacmine ulaşan Android Market, Türkiye'deki Android telefonlara bir bir ekleniyor. Son 6 aylık dönemde 150 bin uygulamanın eklendiği, AppStore'nin en dişli rakibi olan uygulama mağazası Android Market, Türk kullanıcılar için ASUS A10'da da yerini aldı.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarını Türkiye pazarında sunan ASUS, bugün itibariyle binlerce ücretsiz uygulamanın yer aldığı Android Marketi kullanıcıların kullanımına açtı. ASUS A10 kullanıcılarının faydalanabileceği Android Market'e dileyen kullanıcılar web sitesi üzerinden kendileri, dileyen kullanıcılar da ürünlerini ASUS Teknik Servis'e ücretsiz olarak göndererek, ücretsiz güncellemenin sağlanmasını talep edebiliyorlar.

Devamını oku...

Diğer Makaleler...

Sayfa 1 / 2

<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

神棚 箱宮一社 10号 神棚セット