写真入り時計 (30cm) / 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【いつまでも】 【スーパーSALE対象】

【スーパーSALE対象】写真入り時計【いつまでも】(30cm)/敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ

【スーパーSALE対象】写真入り時計【いつまでも】(30cm)/敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ

【送料無料】両親や敬老のお祝いにぴったりな写真時計,マンガン単三乾電池使用,文章:自由にコメント入可,ステップ式ムーブメント,5ミリ厚,※ラッピングは別途有料です,ムーブメント・ステップ式,素材:メープル調 角型,敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【いつまでも】 写真入り時計 (30cm) 【スーパーSALE対象】 /,サイズ:300ミリ 5,【送料無料】お写真デザイン時計【シニア・いつまでも】,デザイン:いつまでも (記念日やお名前やコメント可),写真入り時計 (30cm) / 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【いつまでも】 【スーパーSALE対象】

写真入り時計 (30cm) / 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【いつまでも】 【スーパーSALE対象】
写真入り時計 (30cm) / 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【いつまでも】 【スーパーSALE対象】

写真入り時計 (30cm) / 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【いつまでも】 【スーパーSALE対象】 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【スーパーSALE対象】 / 写真入り時計 【いつまでも】 (30cm) 【スーパーSALE対象】 / 【いつまでも】 写真入り時計 (30cm) 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【スーパーSALE対象】 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ (30cm) / 写真入り時計 【いつまでも】 写真入り時計 (30cm) / 敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ 【いつまでも】 【スーパーSALE対象】

SHADOWPROTECT4

Main Content 2

Windows Sunucular için Hızlç ve Güvenilir Felaket Kurtarma, Veri Koruma ve Sistem Taşıma çözümü

 

ShadowProtect ile iş sürekliliğinizi arttırırken Kurtarma Zamanınızı minimuma indirin. Yedekleme stratejilerinde, bir sunucunun çözmesi durumunda iş sürekliliğini sağlayabilmek hayati önem taşır. ShadowProtect Server&rec sunucular için mümkün olabilecek en kısa sürede hızlı ve güvenilir felaket kurtarma ve veri taşıma sağlar.

İnternet Kullanım Kayıtlarını Tutma Zorunluluğu

Main Content 2

5651 sayılı Kanun ile ilgili web adresinde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Söz konusu yasal düzenlemeler log tutma ve yasak sitelere kullanıcılarının girmesini engelleme yükümlülüğüne uymayan kişi ve kuruluşlara para cezası öngördüğü gibi bu engellemeler olmadan yasa dışı işlemler gerçekleştiren kullanıcılar nedeniyle şirket sahipleri veya yöneticilerinin hapis cezası alma ihtimallerini de arttırmaktadır.

Sunacağımız çözümler internet kullanımınızı da yönetmenizi sağlayarak gereksiz internet trafiğini ortadan kaldıracak ve sizi dış saldırılara karşı koruyacaktır. Detaylı raporlama ile kullanıcıların internet kullanımı hakkında raporlar alabilecek bir altyapıya sahip olabileceksiniz. Konu ile ilgili alternatifli çözümlerimizi sizlere sunabilmek için bizlere vakit ayırmanızı tercih ederiz.

Android Market'in yeni şubesi Asus

Main Content 2

Yarım yılda 150 bin uygulama hacmine ulaşan Android Market, Türkiye'deki Android telefonlara bir bir ekleniyor. Son 6 aylık dönemde 150 bin uygulamanın eklendiği, AppStore'nin en dişli rakibi olan uygulama mağazası Android Market, Türk kullanıcılar için ASUS A10'da da yerini aldı.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarını Türkiye pazarında sunan ASUS, bugün itibariyle binlerce ücretsiz uygulamanın yer aldığı Android Marketi kullanıcıların kullanımına açtı. ASUS A10 kullanıcılarının faydalanabileceği Android Market'e dileyen kullanıcılar web sitesi üzerinden kendileri, dileyen kullanıcılar da ürünlerini ASUS Teknik Servis'e ücretsiz olarak göndererek, ücretsiz güncellemenin sağlanmasını talep edebiliyorlar.

Devamını oku...

Diğer Makaleler...

Sayfa 1 / 2

<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

【スーパーSALE対象】写真入り時計【いつまでも】(30cm)/敬老の日・プレゼント・還暦祝い・米寿祝い・サプライズ・贈り物・名入れ